Formy spolupráce

Spolupráce může probíhat ve třech odlišných rolích. Podporuji jednotlivce a organizace jako konzultant, kouč a lektor. Zaměřuji se na lídrovství, strategické řízení, výkonnostní skóre a excelenci.

K čemu přispívám? Lidé se stávají lepšími lídry. Jsou architekty smysluplných životních a organizačních strategií, které se opírají o dobrý vhled do situace. Takové strategie vedou k vyváženému skóre a podporují směřování k excelenci.

Dávám do spolupráce SRDCE!

Konzultant

Inspiruji, podněcuji spolupráci a metodicky vedu k poznávání a objevování východisek, k lídrovství, odhalování vize a cílů, k utváření a následování strategií pro růst vyváženého skóre.

Kouč

Podporuji, dodávám odvahu a vytvářím bezpečný prostor, aby lidé byli sami (se) sebou a projevili kreativitu, talent, emoce, osobní lídrovství a přiblížili se tomu, čím v podstatě jsou či chtějí být.

Lektor

Přibližuji principy, znalosti, dovednosti, nástroje a užitečné modely, pro smysluplné lídrovství, vytváření a realizaci vyvážených, měřitelných strategií a směřování k excelenci.

Pokud Vás zajímají možnosti spolupráce, kontaktuje mě

4 + 2 =

ZDARMA e-book!

Získejte bibliografický soupis 50 českých a anglických knih o strategii a strategickém řízení.

Ochrana osobních údajů.

Děkuji za Váš zájem o e-book. Za pár minutek Vám přijde na zadanou adresu e-mail a budete si moci e-book otevřít a stáhnout. Pokud nastane problém, kontaktujte mě prosím na blog@liborfriedel.cz. Libor

Share This