Lektor

Jako zkušený lektor Vám pomohu osvěžit si a získat nové znalosti a dovednosti na vybraná témata, interaktivně, se zapojením účastníků a podpoře učebního efektu.

Hledáte na pracovních setkáních týmů cesty ke strukturovanému rozboru, dosažení rozhodnutí a řešení různých záležitostí či témat? To jsou motivy, kdy ve Váš prospěch mohu využít svou roli moderátora.

.

Přihlaste se na nový seminář!

Úspěšná změna v kostce

 

Centrum andragogiky s.r.o.

Hradec Králové

14.5.2019, 9:00-16:00

Více >>

„Změna je život“ a „Život je změna“!

Je to pravda nebo falešná představa?

Odpověď na tuto otázku velmi často odlišuje úspěšné od méně úspěšných či zaostávajících. Mnozí „plují na vlně“ změn, jiní se v bouřlivých vodách změn topí.

Přijďte si udělat obrázek o tom, jak ke změnám systematicky přistupovat a co všechno je ve hře. Je to dobrý nápad, jak získat vhled a/nebo překonat obavy z toho, co představuje ZMĚNA.

Na kostce může padnout 1-6. Pro úspěšnou „změnu v kostce“ jsou důležité všechny!

Odborná úroveň byla skvělá. Lektor uváděl praktické příklady a zapojoval nás do diskuse. Byl výborně připraven, měl odborné znalosti a byl schopen zodpovídat všechny dotazy.

účastník semináře

(Praha)

Odborná úroveň lektora byla výborná. Je to expert v oboru a má úžasné znalosti a zkušenosti. Nejlepší prezentace, co jsem měla. Pan Friedel byl velmi dobře připraven, plus zodpověděl všechny dotazy a skvěle propojil přednášku a potřeby studenta a praxe. Naučila jsem se hodně dobrých rad.

studentka MBA

(Praha)

Podpora pro studenty (chráněno heslem)

(Heslo předávám účastníkům osobně na seminářích, které vedu.)

EBS / ÚPPV

Extra podpora pro studenty MBA/DBA/MSc…

ČSJ (QM)

Extra podpora pro účastníky kurzu ČSJ Manažer kvality (QM) I

Buďme v kontaktu

9 + 8 =

Zajímá vás možnost vzájemné spolupráce? Napište, kde vidíte perspektivu a potenciál.

info@liborfriedel.cz

603 851 176

ZMAPUJTE SI ZAINTERESOVANÉ STRANY

Kritéria hodnocení, postupy, tipy a desatero k lepší práci a komunikaci se zainteresovanými. ZDARMA E-BOOK (44 stran) s pracovními listy, dodatkem pro koučování a přístupem k doplňkové prezentaci.

You have Successfully Subscribed!

Share This