Lektor

Jako zkušený lektor Vám pomohu osvěžit si a získat nové znalosti a dovednosti na vybraná témata, interaktivně, se zapojením účastníků k podpoření učebního efektu.

Hledáte na pracovních setkáních týmů cesty ke strukturovanému rozboru, dosažení rozhodnutí a řešení různých záležitostí či témat? To jsou motivy, kdy ve Váš prospěch mohu využít svou roli moderátora.

.

Odborná úroveň byla skvělá. Lektor uváděl praktické příklady a zapojoval nás do diskuse. Byl výborně připraven, měl odborné znalosti a byl schopen zodpovídat všechny dotazy.

účastník semináře

(Praha)

Odborná úroveň lektora byla výborná. Je to expert v oboru a má úžasné znalosti a zkušenosti. Nejlepší prezentace, co jsem měla. Pan Friedel byl velmi dobře připraven, plus zodpověděl všechny dotazy a skvěle propojil přednášku a potřeby studenta a praxe. Naučila jsem se hodně dobrých rad.

studentka MBA

(Praha)

NOVINKA od října 2018!

Podpora pro studenty (chráněno heslem)

(Heslo předávám účastníkům osobně na seminářích, které vedu.)

ČSJ (QM)

Extra podpora pro účastníky kurzu QM I

EBS / ÚPPV

Extra podpora pro studenty MBA/DBA/MSc…

Facebook (děkuji za Váš lajk)

Kontaktuje mě

12 + 13 =

ZDARMA e-book!

Získejte bibliografický soupis 50 českých a anglických knih o strategii a strategickém řízení.

Ochrana osobních údajů.

Děkuji za Váš zájem o e-book. Za pár minutek Vám přijde na zadanou adresu e-mail a budete si moci e-book otevřít a stáhnout. Pokud nastane problém, kontaktujte mě prosím na blog@liborfriedel.cz. Libor

Share This