Test osobních hodnot

(Barrettův model)

Děkuji vám za zájem o test osobních hodnot, který je ZDARMA určen pro návštěvníky webu a čtenáře blogu

Vaše hodnoty odrážejí to, co je pro vás důležité. Ve zkratce popisují:

  • vaši motivaci,
  • kdo jste,
  • co je vám drahé,
  • co vás vzrušuje a rozrušuje a
  • co je základem vašich rozhodnutí.

To vše je spojeno s vašimi osobními hodnotami.

Společně s vaší vírou a vnitřními přesvědčeními jde o hybné síly a faktory příčin, které ovlivňují vaše rozhodování. Další souvislosti hodnot a víry zjistěte prostřednictvím Diltsovy pyramidy neurologických úrovní v 1. části a 2. části článku na blogu.

Poznejte své HODNOTY a zjistěte o nich více

Získejte hlubší vhled do vašich hodnot a toho kým opravdu jste.

Bezplatný test + 5 lekcí e-mailového minikurzu!

Test osobních hodnot a prozkoumání výsledků přispěje k vašemu sebepoznání a hlubšímu vhledu. Pomůže vám to zamyslet se nad tím, co je pro vás důležité a co vás motivuje, stejně tak jako identifikovat oblasti, ve kterých se chcete dále rozvíjet.

Prostřednictvím dalších cvičeni, podnětů a návodů dosáhnete hlubšího pochopení  a uvědomění toho, jak vás vaše hodnoty ovlivňují. To vám umožní začít nejen přemýšlet, ale zejména jednat a rozvíjet se.

Cvičení jsou součástí výsledkové zpětné zprávy pro vás, tipy najdete na mém blogu i v mém osobním mailu s dodatečnými pracovními sešity k prozkoumání osobních hodnot.

Vše umocníte a dále prohloubíte svůj vhled, pokud lépe poznáte své silné stránky. K tomu pro začátek nabízím bezplatný test s metodikou Values In Action (VIA). V češtině je překlad pro podporu vašich hodnot příznačný – „hodnoty v akci“.

Více informací na této stránce.

Test silných stránek je pro vás připraven ZDE.

 

Vyskytnou-li se obtíže, napište na blog@liborfriedel.cz nebo mi nechte vzkaz (formulář dole na stránce). Děkuji a přeji vám inspiraci a úspěch ve všestranném využití vašich silných stránek.

Libor Friedel

Pošlete vzkaz nebo dotaz

12 + 1 =

Share This