Rubrika blogu

Skóre a měření

Skóre je výsledek v tom, co je (pro Vás) důležité. Je důležité někoho „porazit“? Máte měření, kolikrát jste někoho porazili? Je důležité zvítězit sám nad sebou? Máte měření kolikrát jste to dokázali? K výsledkům a skóre vždy vede nějaká Cesta. Poznejte a měřte, co potřebujete a co je na Cestě, po níž kráčíte, užitečné. Na blogu najdete příklady, inspiraci a souvislosti.

Cesta k cíli – Count Up a Count Down?

Kolik toho máte za sebou? A kolik toho máte před sebou? Co z toho je důležitější vědět? I takto lze charakterizovat naši životní Cestu k cíli Měřit to, co se na ní děje, znamená poznávat své životní skóre. Článek se těchto dvou pohledů na dosažení cílů dotýká. Čeho jsme dosáhli od startu a co zbývá udělat do cíle.

číst více

Vítejte na blogu

Jmenuji se Libor Friedel. Různorodým způsobem inspiruji ostatní k tomu, aby byli lepšími lídry, schopnými vést sami sebe i druhé, aby byli architekty smysluplných strategií, opřených o (sebe)poznání východisek, své Dary a silné stránky. Věřím, že tak lze zlepšit skóre každého z nás a naplnit potenciál excelence na Cestě jednotlivce i Cestě organizace. 

Blog propojuje zmíněná témata z profesní, organizační a osobní perspektivy. Je střípkem, doplňujícím mou „off-line“ práci s lidmi a organizacemi v roli konzultanta, kouče a lektora. Dávám do toho své SRDCE.

Bude mi ctí, přidáte-li se mezi čtenáře a odběratele blogu! Sledujte také informace na sociálních sítích.

Zvládněte změnu!

Instagram 24.1.2019

#skorujicictvrtek

Rubriky blogu LF

Prozkoumejte jednotlivé kategorie blogu. ZÍSKÁTE INSPIRACI k různým fázím a krokům své vlastní Cesty, po níž kráčíte jako jednotlivec a/nebo organizace.

Obálka e-booku Skóre změny

ZVYŠTE ŠANCI NA ÚSPĚCH PŘIPRAVOVANÉ ZMĚNY

NOVINKA!!! Zhodnocení organizační i osobní změny, odhalení skóre, tipy k jeho zlepšení. ZDARMA E-BOOK (50 stran) s výpočtem skóre a pracovními listy pro akční plán zlepšení předpokladů úspěchu změny.

You have Successfully Subscribed!

Share This