Rubrika blogu

Skóre a měření

Skóre je výsledek v tom, co je (pro Vás) důležité. Je důležité někoho „porazit“? Máte měření, kolikrát jste někoho porazili? Je důležité zvítězit sám nad sebou? Máte měření kolikrát jste to dokázali? K výsledkům a skóre vždy vede nějaká Cesta. Poznejte a měřte, co potřebujete a co je na Cestě, po níž kráčíte, užitečné. Na blogu najdete příklady, inspiraci a souvislosti.

Cesta k cíli – Count Up a Count Down?

Kolik toho máte za sebou? A kolik toho máte před sebou? Co z toho je důležitější vědět? I takto lze charakterizovat naši životní Cestu k cíli Měřit to, co se na ní děje, znamená poznávat své životní skóre. Článek se těchto dvou pohledů na dosažení cílů dotýká. Čeho jsme dosáhli od startu a co zbývá udělat do cíle.

číst více

Vítejte na blogu

Jmenuji se Libor Friedel. Různorodým způsobem inspiruji druhé k tomu, abychom byli lepšími lídry, schopnými vést sami sebe i druhé, abychom byli architekty smysluplných strategií, opřených o (sebe)-poznání východisek, naše Dary a silné stránky. Věřím, že tak zlepšíme naše skóre a naplníme potenciál excelence – na osobní úrovni i v organizacích.

Blog propojuje zmíněná témata z profesní, organizační a osobní perspektivy. Je střípkem, doplňujícím mou „off-line“ práci s lidmi a organizacemi v roli konzultanta, kouče a lektora. Dávám do toho své SRDCE.

Bude mi ctí, přidáte-li se mezi čtenáře! Sledujte mě i na sociálních sítích.

Rubriky blogu LF

Prozkoumejte jednotlivé kategorie blogu. ZÍSKÁTE INSPIRACI k různým fázím a krokům své vlastní Cesty, po níž kráčíte jako jednotlivec a/nebo organizace.

Share This